סוגי מדרסים - המדריך המלא

סוגי מדרסים - המדריך המלא

מדרסים נכנסו כבר לפני שנים לתודעה הציבורית כמדרסי מדף שניתן לרכוש בחנויות מתאימות, ובשנים האחרונות מדרסים אורטופדיים צוברים יותר תאוצה מתוך הבנה שלכל כף רגל יש מבנה שונה ולצורך כך יש להתייעץ עם גורם מקצועי בתחום - בין אם זה אורטופד, פיזיותרפיסט או פודולוג שיכולים להמליץ על סוג המדרס שהכי מתאים, ואף ליצור למענכם מדרס בהתאמה אישית. 
מדרסים אורטופדיים - למי זה מתאים ואיך בוחרים

מדרסים אורטופדיים - למי זה מתאים ואיך בוחרים

למנח תקין של כף הרגל - השפעה על יציבות הגוף כולו. מדרסים אורטופדיים נועדו כדי לשפר את מנח כף הרגל ולייצר תמיכה לגב התחתון, לשרירי הליבה, לברכיים ולקרסוליים. תמיכה זו מאפשרת מניעת היווצרות ליקויי יציבה וטיפול בהם במידה וכבר השתרשו. מדרסים אורטופדיים - המידע המלא בשיתוף מומחי אורטוקל - המרכז לאספקת פתרונות אורטופדיים מקצועיים.
מדרסים לנעלי ספורט - המדריך המלא לבחירה נכונה

מדרסים לנעלי ספורט - המדריך המלא לבחירה נכונה

 עוסקים בספורט בצורה מקצועית? מקפידים על ביצוע אימונים ספורטיביים בקביעות? כך תגנו על כפות הרגליים שלכם ועל הגוף כולו מליקויי יציבה על השלכותיהם השונות. מדרסים לנעלי ספורט: מומחי אורטוקל מסבירים על הצורך, הערך ועל תרומתם לשיפור ביצועי המתאמן בשלל ענפי האימון.
כאבי ברכיים - תסמינים, אבחנה ודרכי טיפול אפקטיביות

כאבי ברכיים - תסמינים, אבחנה ודרכי טיפול אפקטיביות

כאבי ברכיים הם תופעה נפוצה באוכלוסייה הפוגעת הן בגברים והן בנשים בכל היקפי הפעילות. ממה נגרמים כאבי ברכיים? מהו מבנה הברך שלכם? איך ניתן להפחית או למנוע לחלוטין כאבי ברכיים? אתם שואלים - מומחי אורטוקל עונים. כאבי ברכיים: תסמינים, אבחנה ודרכי טיפול אפקטיביות.
כאבי גב - תסמינים ודרכי טיפול

כאבי גב - תסמינים ודרכי טיפול

אחוז ניכר מהאוכלוסייה המערבית סובל מכאבי גב כאשר על פי מחקרים, מדובר באחת הסיבות הראשונות ברשימת הגורמים להיעדרות מעבודה. כאבי גב מופיעים אצל צעירים ומבוגרים אולם שכיחים בעיקר בגילאי 35 עד 55. מומחי אורטוקל עם מידע ממוקד ורלוונטי ביותר עבור הסובלים מכאבי גב: למה, כמה ואיך? כל התשובות בפנים.
כאבי ידיים - תסמינים ודרכי טיפול

כאבי ידיים - תסמינים ודרכי טיפול

רבים מכאבי הידיים עליהם מדווחים מטופלים, נגרמים כתוצאה מפציעות החל מנפילה, תאונה או מכת אגרוף במהלך אימון מקצועי. מקורות כאב נוספים הם תנועה בלתי נכונה בשורש כף היד, פציעות ספורט, תסמונת התעלה הקרפלית ועוד. מומחי אורטוקל עם מידע נחוץ קחו אותו בשתי ידיים
כאבי כתפיים - תסמינים ודרכי טיפול

כאבי כתפיים - תסמינים ודרכי טיפול

מומחי אורטוקל איתנו היום במענה על שאלות בנוגע לכאבים בכתף: ממה הם נוצרים? מהם התסמינים? ואיך ניתן למנוע אותם? כאבי כתפיים: כל מה שחשוב לדעת.
כאבי צוואר - אבחון, תסמינים ודרכי טיפול

כאבי צוואר - אבחון, תסמינים ודרכי טיפול

סובלים מכאבים בצוואר? אופי העבודה במאה ה-21 הכולל הרבה מאוד ישיבה מול המחשב ומעט מאוד פעילות גופנית, הוא הגורם מספר אחד לרמת השכיחות הגבוהה של כאבי צוואר בקרב האוכלוסיה המערבית. כאבי צוואר כל מה שחשוב לכם לדעת
מדרסים לנעלי עבודה

מדרסים לנעלי עבודה

מדרסים לנעלי עבודה הם אביזר אורטופדי חיוני עבור עובדים שאופן עבודתם דורש עמידה או הליכה בצורה ממושכת. מדרסים לנעלי עבודה - מומחי אורטוקל מסבירים על החשיבות של מדרס אורטופדי בנעל עבודה ואיך לבחור את המדרסים האולטימטיביים עבורכם.
12  דרכים לטיפול טבעי בציפורן חודרנית

12 דרכים לטיפול טבעי בציפורן חודרנית

הציפורן החודרנית לא מומלץ להתעלם וככל שנטפל בה בשלב מוקדם יותר כך סיכויי ההחלמה המלאה גדולים יותר. חשוב לדעת שיש המון דרכי טבעיות, אך לעיתים נדרש גם ניתוח. החדשות הטובות? לטיפול הטבעי סיכויי הצלחה רבים, וגם הניתוח אינו מסובך או מסוכן ויכול להיות ממש משנה חיים! 
אישה נוגעת בכף הרגל

סוגי כאבים בכף הרגל

יש לכם כאבים בכף הרגל? התעוררתם בבוקר והדבר הראשון שהרגשתם הן כפות הרגליים שלכם? אחרי הליכות ארוכות אתם חשים כאב ובא לכם כף רגל חדשה? אתם לא לבד!
טיפול דורבן בכף הרגל

טיפול דורבן בכף הרגל

דורבן ברגל יכול להתפתח אצל כל אחד ואחת. הוא יהיה נפוץ יותר בקרב אנשים שעומדים הרבה על הרגליים, או עוסקים בספורט בצורה אינטנסיבית. אם אתם עוסקים במקצוע בו אתם מבלים את רוב היום על הרגליים אז אתם בהחלט בקבוצת סיכון.